Gewestelijke finale 2e klas libre dagbiljart

Eindstand

13-4-2022

Pos

Naam

Prt

Pnt

Car

Brt

Moy

HS

P.Moy

% Car

% Moy

1

Dirk Blaauw

3

4

190

77

2,467

30

3,823

97,435

95,676

2

Henk Nissen

3

4

229

74

3,094

16

4,21

95,416

89,643

3

Anton Boks

3

2

187

75

2,493

15

2,343

83,111

84,518

4

Eildert Kuiken

3

2

256

82

3,121

23

3,225

85,333

71,504

 Foto zie fotogalerij

  

KNBBGewest Noord-Oost Nederland

 

Afd. 1 (Noord) & 2 (Zuid)                                                                                                   

 

Uitnodiging gewestelijke finale Dagbiljarten L 2k & 3k (wijz. B 10-04-2022)

 

10 april 2022

 

Hierbij nodigen wij u uit tot het deelnemen, organiseren en/of bijwonen van de:

 

Gewestelijke Finale Dagbiljarten Libre 2e klasse en Libre 3e klasse seizoen 2021-2022

Speeldatum woensdag 13 april 2022; aanvangstijd om 11:00 uur 

 

 

De organisatie wordt verzorgd door:

De moyennegrenzen per klasse (intervalsysteem):

HBC Hoogeveense Biljart Club

Libre 2e kl.: 2,400 tot 4,000

Libre 3e kl.: 1,400 tot 2,400

Clubgebouw: L’Acquit

Wedstrijdleiding:

Organiserend district:

Terpweg 2

HBC

(106) Zwolle en omstreken

7902 NW Hoogeveen

Henk de Keyzer 

Sim Spit

(  0528-275828

( 06-29433821

( 06-53555432

Er wordt gespeeld op 4 tafels (AVE)

*  h.f.w.de.keyzer@home.nl

*  simspit@ziggo.nl

 

 

De deelnemers voor de

GF Libre 2e klasse

 (2,400 tot 4,000) zijn:

 

 

Bondsnr.

Deelnemer

Gewest – Afd. – District -

District

Moy.

Car.

1.

225103

Eildert Kuiken

Lidnr. 12-1-106- Vereniging-VAG Kampen                   

Zwolle en omstreken

4,366

100

2.

161367

Henk Nissen

12-2-113-Gildehuis

Doetinchem & omstreken

3,452

80

3.

139173

Anton Boks

12-2-110-Klarenbeek

Stedendriehoek

2,950

75

4.

103470

Dirk Blauw

12-1-103-de Snikke

Groningen-Drenthe

2,579

65

                 

 

De 1ste ronde voor de GF Libre 2e klasse is als volgt vastgesteld:

 

 

1

Henk Nissen (80)

-

Anton Boks (75)

2

Eildert Kuiken (100)

-

Dirk Blauw (65)

 

 

De deelnemers voor de

GF Libre 3e klasse

 (1,400 tot 2,400) zijn:

 

 

Bondsnr.

Deelnemer

Gewest – Afd. – District -

District

Moy.

Car.

1.

277656

Tonnie Brugman

Lidnr. 12-2-110- Vereniging-Klarenbeek  

Stedendriehoek

2,074

55

2.

223908

Henk Radsma

12-1-103-Olle Keus

Groningen-Drenthe

1,943

53

3.

172634

Ben Haverkamp

12-2-113-Concordia ‘54

Doetinchem & omstreken

1,680

47

4.

134316

Geert Kamphuis

12-1-106-de Pomerans

Zwolle en omstreken

1,490

43

                 

 

De 1ste ronde voor de GF Libre 3e klasse is als volgt vastgesteld:

 

 

1

Henk Radsma (53)

-

Ben Haverkamp (47)

2

Tonnie Brugman (55)

-

Geert Kamphuis (43)