Biljarten 3 banden competitie te Assen info bij  comp.l.dbgd@gmail.com

 

Gewestelijke finale teams 3-banden

           

Gespeeld op woensdag 18 mei 2022 bij b.v. De Ghesellen te Emmeloord

       
               

Eindstand

             
   

te maken

gemaakt

partij

%

Plaats

Match

Vereniging

Tegenstander

car.

car.

pnt

car.

 

pnt

63728

Brem

65

47

4

72,3%

 

2

HGL/Topfish

Het Wapen van Epe

55

45

2

81,8%

2

0

 

Buitenmolen 5

64

63

4

98,4%

 

2

 

Totaal

184

155

10

84,2%

 

4

               
   

te maken

gemaakt

partij

%

   

Vereniging

Tegenstander

car.

car.

pnt

car.

   

65813

HGL/Topfish

56

47

2

83,9%

 

0

Brem

Het Wapen van Epe

46

32

0

69,6%

4

0

 

Buitenmolen 5

48

39

2

81,3%

 

0

 

Totaal

150

118

4

78,7%

 

0

               
   

te maken

gemaakt

partij

%

   

Vereniging

Tegenstander

car.

car.

pnt

car.

   

62412

HGL/Topfish

46

45

4

97,8%

 

2

Het Wapen van Epe

Brem

46

46

6

100,0%

1

2

 

Buitenmolen 5

46

38

2

82,6%

 

0

 

Totaal

138

129

12

93,5%

 

4

               
   

te maken

gemaakt

partij

%

   

Vereniging

Tegenstander

car.

car.

pnt

car.

   

64422

HGL/Topfish

41

39

2

95,1%

 

0

Buitenmolen 5

Brem

41

32

4

78,0%

3

2

 

Het Wapen van Epe

41

31

4

75,6%

 

2

 

Totaal

123

102

10

82,9%

 

4

               

 

 

  

 

Stand team kompetitie ook te zien in Biljartpoint klik op onderstaan de link.

https://biljartpoint.nl/index.php?page=stand&poule=1&compid=5820&district=82

 Aanvang steeds om 12.30 uur en we spelen dan 4 ronden van maximaal 50 beurten en/of 50 minuten.  

           Het kampioensteam “Brem” is aangemeld voor de Gewestelijke finale op 18 mei bij Ghesellen Wilgenlaan 18 8302 AM Emmeloord.

 

aanvangsgemiddelde 2021

 

 

STAND  na ronde 7  (individueel)

                               
 

deelnemers

gem

car

 

 

car.

brt.

gem.

punten

 

team 1

 

DBGD Brem

1 Elzenaar 2 Jekel 3 Beukema 4 Haveman

 

teamleider

bernard haveman

1

Elzenaar C.

0,630

31

1

Jekel W.

400

795

0,503

166

 

team 2

 

DBGD Olle Keus

1 Mulder 2 Radsma 3 Wust 4 de Jonge

 

teamleider

hans mulder

2

Mulder H

0,629

31

2

Haveman B.

202

817

0,247

154

 

team 3

 

DBGD SBV

1 van Leeuwen 2 Rademaker 3 H. Clermonts 4 M de Jong

teamleider

wim van leeuwen

3

Siepel K.

0,545

27

3

Eerenstein A

264

806

0,328

150

 

team 4

 

DBGD Spont 1

1 Siepel 2 Wilken 3 Vries de H 4 Lanting

 

teamleider

klaas siepel

4

Vries de H

0,520

27

4

Elzenaar C.

456

809

0,564

149

 

team 5

 

DBGD Spont 2

1 Sluiter 2 Bakker 3 Woortman 4 Koetje

 

teamleider

anjo woortman

5

Jekel W.

0,502

25

5

de Jonge E.

159

877

0,181

148

 

team 6

 

DBGD BCV

1 Steenstra 2  Eerenstein 3 Kinds 4 Wollerich

teamleider

adolf eerenstein

6

Sluiter S.

0,460

23

6

Beukema H.

228

713

0,32

147

                         

7

Wilken W

0,470

23

7

Koetje J

192

598

0,321

145

                         

8

Boon C

0,450

23

8

Wust P.

261

686

0,38

137

 

progamma teams

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Bakker W.

0,400

21

9

Kinds J

215

743

0,289

137

 

7-okt

 

uitslag

28-okt

 

uitslag

25-nov

 

uitslag

27-jan

 

uitslag

10

Radsma H

0,400

21

10

Woortman A.

184

921

0,2

134

 

team 1

team 6

21 - 32

team 1

team 5

41-30

team 1

team 2

31-30

inhaal +

individueel

 

11

Clermonts H.

0,400

20

11

Clermonts H

258

722

0,357

131

 

 

 

 

team 2

team 4

22-33

team 4

team 6

23-38

team 3

team 4

25-30

12

Wollerich P.

0,390

19

12

Leeuwen van W.

210

826

0,254

128

 

 

 

 

team 3

team 6

27-35

team 3

team 5

27-35

team 2

team 5

22-34

13

Wust P.

0,360

19

13

H.Radsma

250

870

0,287

125

 

24-feb

 

uitslag

24-mrt

 

uitslag

21-apr

 

uitslag

   

 

14

Eerenstein A

0,350

18

14

Wollerich P.

238

688

0,346

125

 

team 1

team 4

45-17

team 1

team 3

34-26

 

 

 

 

 

 

15

Beukema H.

0,316

17

15

Siepel K.

335

767

0,437

122

 

team 2

team 3

25-16

team 2

team 6

22-37

 

individueel

 

 

 

 

16

Leeuwen van W

0,300

16

16

Mulder H

392

735

0,533

118

 

team 6

team 5

27-32

team 5

team 4

27-27

 

 

 

 

 

 

17

Kinds J

0,300

16

17

Wilken W

263

581

0,453

117

                     

SPEELDATA

18

Lanting J.

0,290

15

18

Lanting J.

173

739

0,234

113

           

Driebanden competietie 2021-2022

 

Donderdag

7-okt

19

Haveman B.

0,272

14

19

de Jong M.

132

660

0,2

106

 

Stand

na dag 4

   

 

 

 

 

 

Donderdag

28-okt

20

Rademaker A.

0,261

14

20

Sluiter S.

247

566

0,436

104

 

teams

gesp.

punten

   

Opgave (max. 28 man) voor 1 augustus

 

Donderdag

25-nov

21

Koetje J

0,260

17

21

Rademaker A.

133

618

0,215

88

 

1

5

172

   

Kleding: club tenue

 

 

 

Donderdag

27-jan

22

Woortman

0,255

13

22

Vries de H

246

535

0,46

86

 

6

5

169

   

We spelen partijen van 50 minuten

 

Donderdag

24-feb

23

de Jong M.

0,231

12

23

Bakker W

212

735

0,288

84

 

5

5

157

   

4 rondes per middag van 12:30 - 16:10 uur

 

Donderdag

24-mrt

24

de Jonge E.

0,200

11

24

Boon C

174

454

0,383

75

 

4

5

130

   

Iedereen speelt 2 of 3 partijen per dag

 

Donderdag

21-apr

                       

3

5

121

   

We spelen Belgische telling

 

 

 

         

Eindstand omgerekend naar 20 wedstrijden

     

2

5

121

   

Bij verhindering minstens 1 dag van te voren melden

 

       

1

Koetje J.

185

         

 

 

 

   

Kosten 1,50 euro per middag (8x = 12 euro pp te betalen op 1e wedstrijddag)

       

2

Jekel W.

173

         

Team winnaar door naar gewestelijke finale

Aanwezig 12:15 uur,  wedstrijden beginnen om 12:30 uur

 
       

3

Eerenstein A

162

                               
       

4

Haveman B.

160

                               
       

5

Beukema H.

157

                               
       

6

Elzenaar C.

154

                               
       

7

de Jonge E.

154

                               
       

8

Wilken W

153

                               
       

9

Kinds J

149

                               
       

10

Wust P.

147

                               
       

11

Wollerich P.

143

                               
       

12

Clermonts H.

141

                               
       

13

Sluiter S.

134

                               
       

14

Woortman A.

134

                               
       

15

Lanting J.

133

                               
       

16

Siepel K.

132

                               
       

17

Leeuwen van W.

132

                               
       

18

Radsma H

129

                               
       

19

Boon C

129

                               
       

20

Mulder H

128

                               
       

21

Vries de H

121

                               
       

22

de Jong M.

118

                               
       

23

Rademaker A.

108

                               
       

24

Bakker W

100