Nummers 1 t/m 4 deelnemers PK Gewest  Dagbiljarten NON Libre 2e klas 16 mei 2024.

Nummers 1 en 2 geplaatst voor NK op 13 juni 2024 te Assen.

 

Nummers 1 t/m 4 deelnemers PK Gewest  Dagbiljarten NON Libre 3e klas 16 mei 2024.

Nummers 1 en 2 geplaatst voor NK op 13 juni 2024 te Assen.

 

3e plaats winnaars gewestelijke finale teams 3 banden 2023 2024 DBGD 6 

Jans Kinds , Albert rademaker, henk radsma 

 

Finalisten PK district finale 3 banden 1e klas, van links naar rechts, 1e plaats Derk Blauw, 2e plaats jaap Middel  3e plaats cor elzenaar, 4e plaats wim jekel

 

Finalisten PK district finale 3 banden 2e klas, van links naar rechts, 1e plaats Stienus Sluiter, 2e plaats willem bos,  3e plaats roelf v d Land, 4e plaats henk schrik 

 

Winnend team competitie 3 banden 2023/2024 (DBGD 6) van Links naar rechts Jans Kinds, Henk Radsma, Albert Rademaker

 

FINALISTEN PK DISTRICT FINALE 3 BANDEN 3E KLAS, VAN LINKS NAAR RECHTS, 1E PLAATS ANDRIES V DE VEEN, 2E PLAATS JACK HAMMING, 3E PLAATS PIETER V D POEL, 4E PLAATS BE BOSMA 

 

Finalisten PK District finale bandstoten 1e klas, van links naar rechts 1e Hans Mulder, 2e plaats cor Elzenaar, 3e plaats Jaap Middel, 4e plaats Lucas heuving.

 

Finalisten PK District finale bandstoten 2e klas, van links naar rechts 1e plaats Henk Schrik, 2e plaats Albert Deekens, 3e plaats Willem Balde, 4e plaats Jan schutrups.

 

Finalisten PK DISTRICT FINALE BANDSTOTEN 3E KLAS, VAN LINKS NAAR RECHTS, BE BOSMA 2E PLAATS, FRED STOK 3E PLAATS, WALTER BAKKER 1E PLAATS, HARRIE BEUKEMA 4E PLAATS 

 

 

Kersttoernooi dec 2023

 

   

    

Kersttoernooi 2023

winnaar Lukas Heuving

Finalisten district finale PK Libre 1e klas, van links naar rechts nr 1 t/m 4 Lucas heuving, Rene Remerie, Roelf v d Land, Hans Mulder,

 

Finalisten district finale PK Libre 2e klas, van Rechts naar Linjks nr 1 t/m 4  Derk Jan Tepper, Ron Steenstra, Lucas Heuving, Roel Mennega.

 

 

Finalisten district finale PK Libre 3e klas, van links naar rechts nr 1 t/m 4 Andries v d Veen, Willem Balde, Hinderikus Gelderloos, Henk Radsma.

 

 

bestuur DBGD, minus Loek Smit  per 12 oktober 2023 en ad interim Voorzitter Harm Meiringh (staand)

 

 

Eindstand District finale PK Libre 4e klas.

Winnaars nr 1 t/m 4 van rechts naar links: Albert Bucking, Dick Franken, Ina Noorman Majoor, Jan Potze.

 

 

Herinnering bordje biljarten 2022 2023 uitgereikt aan Roelf van der land

Nederlands kampioen libre 1 ste klasse

 

 

Herinnering bordje Nederlands Kampioen teams dag biljarten 2022 2023 uitgereikt aan de 5 BCV 1 leden 

 

 

Roelf van der Land Nationaal kampioen PK Libre 2023

Foto's' Gewest PK Libre 2023

Gewest NON PK LIbre 1e en 4e klas 2023 

 

 

Team BCV 1 winnaars gewestelijke finale 2023

Winnend team Libre competitie 2022 2023  

van links naar rechts  R. Steenstra, G. Mennega, R. Mennega, H. Hof

 

Winnend team 3 banden competitie 2022 2023  

van links naar rechts  B. Haveman, H. Beukema, W. Jekel, C. Elzenaar

 

Finalisten District finale PK 3 Banden 1e klas 2022/2023

Van links naar rechts nummer 1 t/m 4  J. Middel, D. Blaauw, R. Scheenstra, H. Mulder.

 

Finalisten District finale PK 3 Banden 2e klas 2022/2023

Van links naar rechts nummer 1 t/m 4 L. Heuving, H. Schrik, K. Siepel, C. Elzenaar.

 

 

Finalisten District finale PK 3 Banden 3e klas 2022/2023

Van links naar rechts nummer 1 t/m 4 J. Geerts, W. Pomper, P v d Poel, H. Beukema. 

 

 

Finalisten District finale PK Bandstoten 1e klas 2022/2023

Van links naar rechts nummer 1 t/m 4 Hans Mulder, Willem Bos, Rene Remerie, Dirk Blaauw. 

PK district finale Bandstoten 2e klas 2022 2023    Nr1 gaat naar Gewestelijke finale.

Van links naar rechts nummers 1 t/m 4 Cor Elzenaar, Jan Schutrups, Jan Hadderingh, Tinus harms.

District finale bandstoten 3e klas 2022 2023

Nummers 1 t/m 4  Geerts, Meems, vd Poel, Eleveld

Nr 1 Geerts gaat naar de gewestelijke finale.

Winnaars PK Libre 1e klas District finale 2022 2023

Van links naar rechts nr 1 t/m 4 Roelf v d Land, Rene Remerie, Lucas Heuving, Hein de Vries 

Winnaars PK Libre 2e klas District finale 2022 2023

 van links naar rechts nr 1 t/m 3 Cor Elzenaar, Klaas Siepel, Wiebe Pomper 

Winnaars PK Libre 3e klas District finale 2022 2023

van links naar rechts nr 1 t/m 4 J. Schuttrups, P v d Poel, H. Beukema, J. Kraster.  

Winnaars PK Libre 4e klas District finale 2022 2023

van links naar rechts nr 1 t/m 4 P. v Oosten, T. Onderstal, F. Stok, H. Santingh.  

kersttoernooi DBGD 2022             Winnaar Geessinus Mennega

Finalisten district finale PK 3 banden 3 e klas 2021 - 2022

van rechts naar links   1 T.Onderstal  2 P .v/d Poel  3 E.Dijk 4 B.Boschma

Finalisten district finale PK 3 banden 2e klas 2021 - 2022

van links naar rechts  1 J. Feiken 2 L. Heuving 3 J. Schutrups 4 P. Wollerich  

Finalisten district finale PK 3 banden 1e klas 2021 - 2022

van rechts naar links   1  J. Middel 2 K. Siepel 3 D. Blauw 4 H. Mulder

District finale PK Bandstoten 3e klas 2021 / 2022

v.l.n.r 1e  pl winnaar  E de Jonge 2e pl B. Haveman 3e pl P. Wust 4e pl L. Bruyninckx

Geessinus Mennega Winnaar Kersttoernooi dec 2022

Dirk Blaauw Nederlands kampioen Libre 2e klas Dagbiljarten 2022 

Top 12 Deelnemers 2019

BCV 3 Winnaar competitie en bekertoernooi 2018-2019

  Arbiters bij Gewest 3 banden 1e 2e en 3e klas 2018 2019 te Assen

Finale gewest 3 banden 3e klas 2018-2019

Finale gewest 3 banden 2e klas 2018-2019        

District Finale PK Libre 1e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e pl H Vegter 3e pl H de Vries 2e pl C. Elzenaar  1e pl F. Knol Links op de Foto.

Foto's kersttoernooi DBGD 2019             Winnaar Jan Tromp

District Finale PK Bandstoten 2e klas 2019 / 2020

Winnaars v l n r 1e pl P. Oosterhuis, 2e pl K. Koning, 3e pl J. Tromp, 4e pl K.M. Boven.

District Finale PK Bandstoten 1e klas 2019 / 2020

Winnaars v l n r 1e pl K. Siepel 2e pl L. Heuving, 3e pl A. Schlimbach, 4e pl H de Vries.

District finale PK libre 3e klas 2021 / 2022

 v.l.n.r 1e  pl winnaar  H. Radsma 2e pl J. Kraster 3e pl H. Beukema 4e pl M de Jong

 District finale PK libre 4e klas 2021 / 2022

 v.l.n.r 1e pl winnaar P. Wust  2e pl J. Meems  3e pl W. Bakker  4e pl J. Geerts 

District finale PK libre 1e klas 2021 / 2022

v.l.n.r 1e  pl winnaar  R v d Land 2e pl L. Heuving  3e pl H. Mulder 4e pl H de Vries

District finale PK libre 2e klas 2021 / 2022

v.l.n.r 1e  pl winnaar  D. Blauw 2e pl S. Sluiter 3e pl W. Pomper 4e pl G. Mennega

District finale PK Bandstoten 1e klas 2021 / 2022

v.l.n.r 1e  pl winnaar  R Remerie 2e pl D. Blauw 3e pl S. Sluiter 4e pl R v d Land 

Afgetreden bestuursleden Juli 2021 P. Wollerich - W. Jekel - K. Siepel

 District Finale PK 3 Banden 3e klas 2019 / 2020

 Winnaars op volgorde,  Kampioen 1e H. Beukema, 2e J. Lanting.4e T.harms 3e A. Horn.

District Finale PK Bandstoten 1e klas 2019 / 2020

Winnaars v l n r 1e pl K. Siepel 2e pl L. Heuving, 3e pl A. Schlimbach, 4e pl H de Vries.

Winnaar kersttoernooi 2022 Geessinus Mennega

District Finale PK Bandstoten 2e klas 2019 / 2020

Winnaars v l n r 1e pl P. Oosterhuis, 2e pl K. Koning, 3e pl J. Tromp, 4e pl K.M. Boven.

District Finale PK Bandstoten 3e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e pl G.S. Smit 3e pl A v Horn 2e pl J. Hamming 1e pl K. Boersma 2e van links op de Foto.

Het winnende team van de Libre Team competitie BCV 1 2021 - 2022

Roel Mennega, Jan Tromp, Geessinus Mennega, Henny Hof

District Finale PK Libre 1e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e pl H Vegter 3e pl H de Vries 2e pl C. Elzenaar  1e pl F. Knol Links op de Foto.

District Finale PK Libre 2e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e A. Deekens 3e R. Mennega 2e A. Eerenstein 1e T v d Zwaag kampioen 2e van rechts.

District Finale PK Libre 3e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e F. Stok 3e T. Rubingh 2e T. Harms 1e J. Tromp kampioen 2e van links

District Finale PK Libre 4e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e E. Dijk 3e J. Geers 2e L. Bartels    1e K. Boersma kampioen 2e van rechts

BCV 3 Winnaar competitie en bekertoernooi 2018-2019

Finale gewest 3 banden 3e klas 2018-2019

District Finale PK Libre 2e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e A. Deekens 3e R. Mennega 2e A. Eerenstein 1e T v d Zwaag kampioen 2e van rechts.

Finale gewest 3 banden 2e klas 2018-2019   

Finale gewest 3 banden 1e klas 2018-2019

District finale PK Bandstoten 2e klas 2021 / 2022

v.l.n.r  2e pl J. Kraster, 3e pl H. Beukema, 1e plaats J. Schutrups 

Top 12 Deelnemers 2019

De nummers 1 t/m 3 van de individuele 3 B competitie van R naar L

                  nr 1 J. Koetje nr 2 W. Jekel nr 3 A. Eerenstein

Het winnende 3 banden Team “Brem” de finalisten van L naar R

  1. Jekel – C. Elzenaar – B. Haveman – H. Beukema

Fred Stok Nederlandskampioen Dagbiljarten 3 banden 3e klas 2019

De gehuldigde Nederlandse Kampioenen Fred Stok en Jan Meems op de alg. ledenvergadering aug 2019

Kampioenen Gewestelijke finales,

Links op de foto H. Radsma kamp 3e klas Libre, Rechts op de foto D. Blauw kamp 2e klas Libre  2019