Ondergrens :0,00

 

Bandstoten

Klasse  3

 

Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider en zal zijn deelname uiterlijk 2 dagen vooraf moeten melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als Arbiter mee te nemen.                                   Bij het niet aanmelden is deelname uitgesloten

 

Bovengrens : 1,00

Deelnemers PK's seizoen 2021--2022

Nr.

Deelnemer

bondsnr.

Vereniging

Moy.

T.M.

1

Smit GC

136713

de Spont

0,50

18

 

 

2

Boersma K

264068

BCG 1977

0,76

24

 

 

3

Bruynincks L

222520

De Badde

0,90

27

 

 

4

Bucking A

222522

De Lint

0,90

27

 

 

5

Buurman J

183322

De Lint

0,82

27

 

 

6

Dallinga B

225344

BCG 1977

0,83

27

De Brem

 

7

Haveman B

155401

De Brem

0,76

24

Bremstraat

donderdag 11 november 2021

8

Jonge E.de

206822

Olle Keus

0,50

18

Assen

donderdag 18 november 2021

9

Meems J

226656

De Badde

0,66

21

Wedstrijdleider

Aanvang 13.00 uur

10

Robben F

233371

De Brem

0,52

18

G.Roorda 0612671203

 

11

Wust P

201791

Olle Keus

0,96

30

 

 

13

Onderstal T

236929

Olle Keus

0,90

30

 

 

14

Poel P vd

277249

BCG 1977

0,82

27

 

 

15

Geerts.J

271119

Snikke

0,96

30

 

 

16

Radsma

BMD

Olle Keus

0,50

18

 

 

1

Santing H

234416

De Badde

0,95

30

De Lint

 

2

Smit B

223778

de Spont

0,84

27

Musselkanaal

vrijdag 12 november 2021

3

Bakker W.A

218197

De Lint

0,70

24

Wedstrijdleider

vrijdag 19 november 2021

4

Stok F

246361

BCG 1977

0,79

24

J.Kraster 06.43147993

Aanvang 13.00 uur

 

Beste 4 einde siezoen Districkt final

 

 

 

 

 

 
 

 

Ondergrens :   1,00

 

Bandstoten

Klasse  2

 

Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider en zal zijn deelname uiterlijk 2 dagen vooraf moeten melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als Arbiter mee te nemen.                                   Bij het niet aanmelden is deelname uitgesloten

 

Bovengrens :   1,50

Deelnemers PK's seizoen 2021-2022

Nr.

Deelnemer

bondsnr.

Vereniging

Moy.

T.M.

1

Berends J

220404

BCV

1,30

42

 

 

2

Tromp J

218573

DCT

1,40

45

Nw Weerdinge (de Badde)

dinsdag 1 februari 2022

3

Schutrups J

270919

De Badde

1,00

33

wedstrijdleider

dinsdag 8 februari 2022

4

Boven K.M

211571

Onder de Toorn

1,00

33

J. Meems tel 06-21275252

aanvang 13,00 uur

1

Koppenberg J

149682

De Snikke

1,00

33

 

 

2

Kraster J

143148

De Lint

1,10

36

De Lint

vrijdag 21 januari 2022

3

Deddens .J.G

234436

De Lint

1,00

33

wedstrijdleider

vrijdag 28 januari 2022

4

Oosten v P

223912

BCG 1977

1,04

33

J.Kraster 06,43147993

aanvang 13,00 uur

1

Deekens A

168859

De Snikke

1,40

45

 

 

2

EerensteinA

216442

BCV

1,39

42

 

 

3

Haveman (BMD)

237270

De Brem

0,70

24

 

 

4

Heller B

206727

de Spont

1,20

39

 

 

5

Hofman H

265657

BCG 1977

1,00

33

De Brem

donderdag 3 februari 2022

6

Jong.M.de

220961

 De Brem

1,10

36

Bremstraat

donderdag 10 februari 2022

7

Pomper W

179230

de Spont

1,47

45

Assen

 

8

Radsma H

223908

Olle Keus

1,22

39

Wedstrijdleider G.Roorda 0612671203

aanvang 13,00 uur

9

Beukema H

223907

De Brem

1,13

36

 

 

10

Wollerich P

184296

Olle Keus

1,45

45

 

 

11

Wust.P (BMD)

201791

Olle keus (BMD)

1,18

36

 

 

12

Woortman A

270887

de Spont

1,20

39

 

 

 

Districkt finale beste 4 aan einde seizoen

 

 

 

 
 
 

Ondergrens : 1,50

Bandstoten

Klasse  1

 

 

Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider en zal zijn deelname uiterlijk 2 dagen vooraf moeten melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als Arbiter mee te nemen.                                   Bij het niet aanmelden is deelname uitgesloten

Bovengrens : 4,00

Deelnemers PK's seizoen 2021--2022

Nr.

Deelnemer

bondsnr.

Vereniging

Moy.

T.M.

1

Bakker W

179222

De Spont

1,70

51

De Lint

 

2

Elzenaar C

109116

De Brem

2,15

57

wedstrijdleider

vrijdag 18 februari 2022

3

Have S.ten.

223919

BCG 1977

2,00

54

J.Kraster 0643147993

vrijdag 25 februari 2022

4

Blauw.D

103430

De Snikke

1,50

48

 

 

1

Remerie.R

223939

De Badde

2,31

60

De Badde

 

2

Middel.J

109927

DCT

2,43

60

Nieuw Weerdinge

dinsdag 15 februari 2022

3

Mulder H

104121

Olle Keus

2,15

57

Wedstrijdleider

dinsdag 22 februari 2022

4

Schrik H

159477

DCT

1,57

48

 

 

5






J.Meens 0621275252

 

6

Pomper.W

179230

De Spont

1,62

48

 

 

1

Heuving L

226990

BCG 1977

2,58

65

 

 

2

Land v d R

264031

BCG 1977

2,00

54

 

 

3

Siepel K

157442

de Spont

2,40

60

BCG 1977

maandag 21 februari 2022

4

Sluiter S

219135

de Spont

1,73

51

wedstrijdleider

maandag 28 februari 2022

5

Tepper.D.J

216777

De Brem

1,80

51

H de Vries 06-22086778

 

6

Vries de H

154610

BCG 1977

2,84

70

 

 

1

Wilken W

210346

de Spont

2,20

57

 

 

2

Bos W

119253

De Brem

1,50

48

BCV Valthermond

vrijdag 18 februari 2022

3

Mennega R

223240

BCV

2,00

54

Wedstrijdleider

vrijdag 25 februari 2022

4

Dorenbos E

162413

ABC

1,70

51

A.Eerenstein tel 06-57328062

 

 

Beste 4 Spelen District Finale